UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 7314542
nr 731 4542
Bordsur
Månfas, höjd: 25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:06:04
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr